LiveADDITION / LiveRASPARK Otopark Kontrol Ünitesi

LiveADDITION / LiveRASPARK Otopark Kontrol Ünitesi

Ürün Kodu : LVADTVT-1700
Kontrol Ünitesi;
Cihaz kontrol ünitesi Ana Kart, Raspberry Pi, LCD Ve Membran Tuş Takımı ve Özel kontrol ünitesi yazılımından oluşur. Kontrol Ünitesi sunucu ve bilgisayar bağlantılı çalışacağı gibi bilgisayar bağımsız olarak ta çalışabilir. Bütün LiveRASPARK modüllerinde alternatif olarak son kullanıcı veya yönetim tarafının kullanabileceği 3 temel kontrol panel tipi bulunmaktadır. Bu panellerin her biri müşterilerin veya yönetici kişilerin tercihlerine göre sisteme otomatik yüklenebilmektedir. Bu özellikler en alt katmandan en üst katmana kadar kolaylıkla güncellenebilmekte ve müşterimizin verileri kayıpsız bir şeklide işlevselliğini devam ettirebilmektedir.
 
Embedded Offline Çalışma;
Modül özellikle tekil veya birden fazla binaya sahip siteler içindir ve tam uyumlu tak çalıştır bir yapıya sahiptir. Bu modüle sahip LiveRASPARK sistemleri bütün kullanıcı bilgilerini dâhili hafızasında saklamakta ve ihtiyaç dâhilinde site yönetimine iletebilmektedir. Bu sistemde kullanıcılar LiveRASPARK sistemine herhangi bir network (Ağ - Ethernet) kablosu çekmek zorunda kalmazlar. Yönetim olarak son derece kolay bir çalışma prensibi vardır. Bu sistemde son kullanıcı daha önce LiveRASPARK içerisine kayıt edilmiş verileri rahatlıkla silebilir veya yeni bir kayıt girebilir. Cihaz içerisindeki veriler USB disk içerisine aktarılabilir yapıdadır.
 
Yarı Online Çalışma;
Bu yazılım modülünün en büyük avantajlarından bir tanesi; yönetici offline modül üzerinde herhangi bir değişiklik yapmak için LiveRASPARK Sistem paneline gitmesi gerekmekte idi fakat yarı online modülde ise yöneticinin LiveRASPARK Sistem paneline gitmeden herhangi bir PC ve kablolu ağ bağlantısı sayesinde uzaktan LiveRASPARK Sistemine ulaşabilmektedir. Bu sayede yönetici sistem içerisindeki kullanıcıların kayıt silme, ekleme ve düzenleme gibi birçok işlemi de yapabilmektedir. Bu uygulamada kontrol panelinin yerel network veya bulut sistemi üzerinde çalışması gerekir.
 
Online Çalışma;
Bu yazılım modülünün isminde de anlaşıldığı üzere LiveRASPARK Sistem panelinizi dünyanın herhangi bir noktasından internet üzerinden kontrol edebilirsiniz. Cloud tabanlı bir sisteme sahip olduğundan dolayı bu paketi satın alan müşterilerimizin bir hosting veya server kiralamalarına gerek duyulmaktadır, Ancak çok cüzi rakamlar ile LiveCLOUD sitemini de kullanabilirler. LiveRASPARK sistemi kurulumundan sonra müşterilimizin tercihleri doğrultusunda sistem panelimiz isterseniz sitenizin internete çıkabilen bir ağına dâhil edilebilir veya 3G / 4G teknolojisi sayesinde direk internete bağlanabilmektedir. Yönetici herhangi bir yerde veya anda PC üzerinden internete bağlanıp LiveRASPARK Sistem Paneline ulaşabilmektedir. Bu modül sayesinde yönetici aşağıda listelenmiş bütün özellikleri kullanabilmektedir. Bu uygulamada kontrol panelinin yerel network veya bulut sistemi üzerinde çalışması gerekir.
 • Kullanıcı Ekleme, Silme, Tarih Aralıklı Geçişi Engelleme.
 • Otopark uygulamaları için; otoparktaki mevcut araç sayısı ve boş kapasite hakkında anlık bilgi ve otopark dolduğunda sistemin otomatik girişleri kapatması.
 • Yönetici tarafından günlük, gün sonu, haftalık, aylık, geriye dönük, abone hareketleri, otoparktaki mevcut araçlar raporu vb. raporlar direk alınabilmektedir.
 • Aynı anda tek bir sisteme bağlı birden fazla LiveRASPARK panel kontrolü.

Güç 12-24V DC Giriş 4 Adet 10V Çıkış
Girişler 1 X Ethernet RJ45 4 X USB 2 X Kuru Kontak Giriş
Data Girişleri 4 X 485 RFID Anten Girişi (Power Dahil)
Çıkışlar 2 x Kuru Kontak Röle (24VDC veya 220VAC 10A)
Çalışma Ortamı Koşulları -10 C° +60 C° ve 95 % Nem, Kapalı / Açık Ortam (IP 67 Kutu İçinde)
Ekran 2 x 16 Bilgi ekranı
Tuş Takımı 4 X 4 Matrix Tuş Takımı
Opsiyonel Donanım Dahili GSM ve GPS Kartı (Opsiyonel)
  • 5.00
  • Tom Joe – Mar 15, 2015:
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec volutpat purus tempor sem molestie, sed blandit lacus posuere. Lorem ipsum dolor sit amet.
  • 4.00
  • Mark Doe – Jan 23, 2015:
  Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Donec volutpat purus tempor sem molestie, sed blandit lacus posuere. Lorem ipsum dolor sit amet.