LiveRASPARK Kontrol Ünitesi Ne İşe Yarar ?

Bilgisayar bağlantılı ya da bilgisayar bağlantısız olarak çalışma özelliğine sahip olan kontrol ünitesi; Raspberry Pi, ana kart, membran tuş takımı ve LCD ve özel kontrol ünitesi yazılımından oluşmaktadır. Bu modelde markanı diğer modüllerinde yer aldığı gibi yönetim ya da son kullanıcının kullanabileceği tarzda 3 kontrol panel tipi yer almaktadır. Var olan bu paneller, yöneticilerin ya da müşterilerin isteklerine bağlı olarak sisteme çok kısa sürede otomatik olarak yüklenebilecektir. Tüm hatları ile kolay bir şekilde güncellenebilen bu kontrol ünitesi ile birlikte kişilerin ünitedeki verileri herhangi bir kayba uğramadan işlevselliğini de sürdürebilecektir. 3 kontrol tipinden bir tanesi olan online çalışma bünyesinde kişiler var olan paneli istedikleri her yerden gönül rahatlığı ile kontrol edebileceklerdir.

Sistem cloud tabanlı olduğu için bu tarz bir kontrol ünitesi kullanılmak istendiği zaman mutlaka server ya da hosting kiralanması da gerekmektedir. Panel bünyesinde kullanıcılar pek çok farklı işlemi kolaylıkla yapabilecektir. Yarı online çalışma ile birlikte kullanıcı, kablolu ağ bağlantısı ya da PC aracılığı ile uzaktan sisteme bağlanabilmektedir. Yine bu sistem üzerinde başlıca kayıt ekleme, silme, düzenleme olmak üzere birçok işlem yapılabilmektedir. Son tip olan embedded offline çalışma bünyesinde ise tak çalıştır bir sistem kullanılmaktadır. Sistem var olan tüm kullanıcı bilgilerini kendi bünyesindeki dahili hafızada saklayabiliyor ve eğer istenirse yönetime iletebiliyor.

rfid, otopark kontrol ünitesi, otopark sistemleri, otopark yazılımı, hgs, ogs, hızlı geçiş, hgs hızlı geçiş, ogs hızlı geçiş, otopark hızlı geçiş, rfid hızlı geçiş, ogs otopark sistemi, ogs otopark sistemleri